HAKKIMIZDA

Hayırlı Boya  Kurucumuz; Ahmet ÇELİK tarafından 2010 yılında kurulum ve üretim sürecine başlamıştır. Firmamız Gaziantep ilinde üretim faaliyetlerine devam etmektedir. Firmamızda Sentetik Boya, Silikonlu İç ve Dış Cephe Boyaları, Sedef Boyaları, Alüminyum Yaldız Boyaları, Sarı Yaldız Boyaları, Macunlar, Sika, Toz Boyaları, Tavan Boyaları, Su Kes, Zift Üretimi, Tiner İmalatı,Astar ve Mobilya Verniği imalatı bulunmaktadır. Aynı zamanda boya malzemeleri; fırçalar,boyama gereçleride temin edilmektedir. 11 yılı aşkın üretim, 30 yıllık Boya ve İnşaat Malzemeleri tecrübesiyle firmamız üretim ve tedarik çalışmalarına devam etmektedir.

Misyon

Tüketicilerimizin yaşadığı mekanlardan keyif alması için, en yenilikçi, en fonksiyonel, en pratik, en çözümleyici ürünleri üretmek ve bu ürünleri en uygun fiyatlarla, en kolay ulaşılabilir şekilde, en anlaşılır uygulama bilgileriyle pazara sunmak.

Vizyon

Hayırlı Boya  ile dünyayı daha keyifli, renkli ve huzurlu yaşanır kılmak.


<p>Hayırlı Boya&nbsp; Kurucumuz;&nbsp;Ahmet &Ccedil;ELİK tarafından 2010 yılında kurulum ve &uuml;retim s&uuml;recine başlamıştır. Firmamız Gaziantep ilinde &uuml;retim faaliyetlerine devam etmektedir. Firmamızda Sentetik Boya, Silikonlu İ&ccedil; ve Dış Cephe Boyaları, Sedef Boyaları, Al&uuml;minyum Yaldız Boyaları, Sarı Yaldız Boyaları, Macunlar, Sika, Toz Boyaları, Tavan Boyaları, Su Kes, Zift &Uuml;retimi, Tiner İmalatı,Astar ve Mobilya Verniği imalatı bulunmaktadır. Aynı zamanda boya malzemeleri; fır&ccedil;alar,boyama gere&ccedil;leride temin edilmektedir. 11 yılı aşkın &uuml;retim, 30 yıllık Boya ve İnşaat Malzemeleri tecr&uuml;besiyle firmamız &uuml;retim ve tedarik &ccedil;alışmalarına devam etmektedir.</p>